PETR BUDIL

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Petr Budil, narozen r. 1973, je autorizovaným architektem, držitelem architektonické licence ve státě Arizona, USA ( AIA ) a architektonické autorizace v České Republice ( ČKA ). Studiem a výzkumem Indického Vastu se zabývá od roku 2006.

Petr Budil studoval v letech 1997 – 2000 na Akademii Výtvarných Umění, školu Architektury, profesora Emila Přikryla. Studium ukončil v roce 2000 získáním Magisterského titulu.

Mezi lety 2003 až 2009 žil trvale v USA, kde realizoval řadu projektů metodou design-build, osvojoval si místní stavební postupy a technologie přímo na stavbách fyzickou prací, pracoval jako výtvarník a od roku 2004 do roku 2008 byl zaměstnán jako architekt ve společnosti RRM Design Group.

Od roku 2009 žije se svou rodinou v České Republice a navrhuje a realizuje různé typy projektů podle principů Vastu, jak v Severní Americe tak i v Evropě.

ecovastudesign-05-youtube

MOTTO:    “ Miluji kreativní proces. S tvořivým přístupem a silným tahem na branku propojuji obory architektury, designu, umění, tradičních řemesel a stavitelství a různé kultury z celého světa. S vědomím toho, že vše je propojeno se vším, tvořím domy, interiery, díla a objekty, které harmonizují místa, jejich obyvatele a celou planetu. “


Petr Budil se kromě Vastu SPACE podílí i na dalších projektech.

 Hanuman TODAY                                      

Hanuman TODAY 19-04-16-small